Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Výstava THERMO

13. 9. 2013 - 15. 9. 2013

POPRVÉ NA VÝSTAVIŠTI V KROMĚŘÍŽI!!!
1. ročník celostátní prodejní výstavy THERMO
Speciální výstava týkající se tepla. Vše o vytápění, zateplení a topení, včetně dotací. Přednášky a poradenství

Dne 13. září 2013 začíná 1. ročník celostátní výstavy THERMO věnovaný vytápění, úsporným otopným systémům, zateplování, využití obnovitelných zdrojů. Výstava je určena především koncovým spotřebitelům, kteří řeší otázky kolem vytápení a chtějí být připraveni na zimu.

 

Teplo, resp. vytápění a ohřev vody je důležitou a významnou položkou rozpočtu každé rodiny v České republice. Proto se Výstaviště Floria Kroměříž rozhodlo začít s tradicí pořádání nových výstav "THERMO", směřovaných především k tématu výběru nejvhodnějších otopných systémů v souvislosti s cenami jednotlivých paliv a energií a také k termoregulaci, izolačním materiálům a zateplovacím systémům. Speciální výstava THERMO se bude věnovanou této problematice komplexně tak, aby si návštěvník mohl vybrat, případně se zorientoval a získal pro sebe důležité informace, které mu pomohou.

Poradenství pro návštěvníky výstavy zajistí tým specializovaných odborníků a možnost se zorientovat v otázkách volby správného postupu nebo vhodné technologie při vytápění bude mít každý, kdo na výstavu přijde.

Výstava THERMO proběhne v termínu, kdy lidé budou mít čas řešit před zimou nezbytné úpravy a změny otopných systémů, případně využít dotačních titulů a realizovat změny či úpravy topení za příznivých finančních podmínek.

Výstava je určená všem vystavovatelům s nomenklaturou týkající se  vytápění, zateplení, regulace tepla, krbů, kotlů, tepelných čerpadel a dalších otopných systémů.

Základní informace

OTEVÍRACÍ DOBA10.00 - 18.00 hod.
Základní vstupné - dospělí60,- Kč
Slevy: SLEVY SE NESČÍTAJÍnutné doložit slevový průkaz
Důchodci nad 65 let40,- Kč
Držitelé ZTP40,- Kč
Děti do 15 letzdarma
Držitelé ZTP/Pzdarma
Parkovné - osobní vozidlo30,- Kč / den
Parkovné - autobus, mikrobus150,- Kč / den