Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Výstava myslivosti, rybářství a včelařství

31. 3. 2017 - 2. 4. 2017

Na Florii Kroměříž chystají první letošní velkou expozici – prodejní výstavu Myslivost, rybářství a včelařství 2017. Milovníci přírody se už tradičně mohou těšit na vzácné trofeje, ale také na bohatý doprovodný program včetně zvěřinových a rybích hodů. To vše najdou na kroměřížském výstavišti od 31. března do 2. dubna.

Prostory výstaviště zaplní mimo jiné trofeje vzácných druhů ryb. Návštěvníci se mohou těšit také na tradiční chovatelskou přehlídku trofejí zvěře ulovené na Kroměřížsku v minulém roce. „Lidé si budou moct prohlédnout stovky kusů srnčí, dančí, mufloní i jelení zvěře. Věřím, že zaujmou nejen myslivce, ale vůbec všechny příchozí,“ říká manažerka výstavy Andrea Majdová. Příznivci psů budou moct obdivovat také krásu loveckých plemen, které se představí při jarním svodu psů. Všichni milovníci přírody si navíc na místě mohou pořídit novou výbavu do lesa, k vodě i na zahradu.

Výstava má tradičně pestrý doprovodný program. Tentokrát mu budou vévodit řezbáři ze Střední školy nábytkářské a obchodní v Bystřici pod Hostýnem, kteří se pokusí před zraky diváků vyrobit nový betlém pro výstaviště Floria Kroměříž. Umělci budou svá díla tvořit během celé výstavy, a představí je na závěrečné vernisáži v neděli ve 14 hodin. „Betlém, který díky řezbářskému sympoziu vznikne, nám pomůže ozvláštnit atmosféru na vánočních výstavě, kde bude už letos k vidění,“ vysvětluje Andrea Majdová. O hudební produkci se v sobotu od 12:30 postará Jožka Šmukař s Milanem Pitkinem a v neděli od 13 hodin skupina Michal Tučný revival band.

Na své si přijdou i děti. Ty můžou rodiče vyslat na laserovou střelnici anebo na netradiční střelbu z luku na 3D modely zvířat. Velmi oblíbené jsou také tvořivé dílny pro menší i větší, kde si mohou ze dřeva vyrobit vlastní zvířátko. Pro základní školy byla vyhlášena soutěž s názvem Mé toulky za zvěří. Vítězné práce si pak budou moct návštěvníci prohlédnout.

Český svaz chovatelů – Klub Králičí hop ve spolupráci s výstavištěm Floria Kroměříž a ZOČSCH Zdounky vyhlašuje: Floria Skok Kroměříž Mini závody Kroměříž 1.4.2017

Zveme Vás také na přednášky v sobotu 1. 4. 2017
10:00 Resuscitace psa - obecná první pomoc u psů, alergické reakce, otravy, kolapsy,
13:00 Výcvik a výchova loveckých psů

Podmínky soutěže:
Klub ČSCH-KKH vyhlašuje tyto Mini závody v lehké a střední třídě  Králičího hopu. Vzhledem k nutnosti zvládnout závody v rámci otevření výstavy myslivosti, která se koná zároveň na výstavišti budeme nuceni omezit počet startů na 100.Jednotlivé disciplíny se budou běhat pouze v případě přihlášení více jak 3 účastníků. Je nutné se přihlásit předem! Na místě se přihlášky budou přijímat pouze velmi omezeně!!! Startovné se bude vybírat na místě.

Program závodu:
7:30-8:00 – Registrace a zdravotní přejímka
8:00 – Začátek závodů
Rovinná dráha: lehká, střední
Parkur: lehký, střední
Skok vysoký
Skok daleký
Ukončení závodu bude v odpoledních hodinách – dle počtu účastníků

Zájemci se také mohou hlásit do soutěže o nejlepší zvěřinový guláš. Nejen odborná porota, ale také návštěvníci budou rozhodovat o tom, který guláš je nejlepší. Soutěž proběhne v neděli od 11 do 13 hodin. Ve 14 hodin pak proběhne vyhodnocení. Ke guláši patří i pivo a k myslivosti zelená barva, proto budete moct ochutnat pivo s názvem Zelený Hubert.

Kliknutím na odkaz níže si můžete stáhnout přihlášku a objednávku služeb pro vystavovatele na výstavu MYSLIVOST 2017.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA A OBJEDNÁVKA KOMPLEXU SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE - MYSLIVOST 2017

Vyplněnou a vytištěnou přihlášku zašlete, prosím, na adresu:

TEXTIL INVEST s.r.o.
Výstaviště Floria
K Výstavišti 4069/8
767 01 Kroměříž

nebo emailem na adresu: majdova@vystavistefloria.cz

Základní informace

OTEVÍRACÍ DOBA9:00 - 17:00
Základní vstupné - dospělí90,- Kč
Rodinné vstupné (2 rodiče + 2 děti do 15 let)200,- Kč
Slevy: slevy se nesčítajínutné doložit slevový průkaz
Děti do 10 letzdarma
Děti 10 - 15 let70,- Kč
Důchodci nad 65 let70,- Kč
Držitelé ZTP70,- Kč
Držitelé ZTP/Pzdarma
Členové mysliveckých, rybářských a včelařských spolků70,- Kč
Hromadné vstupné školy (nutný jmenný seznam žáků) 20,- Kč

Partneři