Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

ROYAL DOG SUMMER PARTY - hudebně zábavní festival

27. 7. 2019 - 27. 7. 2019

Léto se otřese v základech! Čeká vás letní párty, jakou Kroměříž ještě nezažila!

Moderní hudba, adrenalin a míchané drinky, to je nejlepší summer party, kterou si umíš představit!

Vystoupí Kontrafakt, DMS, kapitán Demo, Mydy Rabycad, PSH, Atavists a mnoho dalších! Takový lineup jen tak někde nezažiješ! Otevřemě dvě stage, které budou nadupané těmi nejlepšími interprety!

Těšte se na dechberoucí parkourové triky, velkolepou světelnou a ohnivou show, nejlepší tanečnice street dance nebo na holičskou barber show!

VSTUPENKY MŮŽETE KOUPIT ZDE.

-----------------------------------

13:00 - 13:40  ATAVISTS

14:00 – 14:45 LAZER VIKING

15:00 – 15:30 MANIAK

15:30 - 16:00 NIKOLETA ŠURINOVÁ

17:30 - 18:30  KAPITÁN DEMO 

19:00 - 20:00  MYDY RABYCAD

20:30 - 21:30  DMS (Dame - Smart - Monsignor Separ)

22:00 - 23:00  PSH (Vladimir 518 - Orion - Mike Traffic)

23:00 – 24:00 KONTRAFAKT (Anys - Ego - Rytmus)

+ další interprety Vám ještě budeme postupně přidávat!

-----------------------------------

VSTUPENKY MŮŽETE KOUPIT ZDE.

Nepromeškejte nejnižší cenu. Lístek za pouhých 250 korun! Cena se bude postupně navyšovat.

Celý areál výstaviště je bezbariérový. Držitelé ZTP/P mají navíc vstup zdarma.

-----------------------------------

Royal Dog Sumer Party je open-air hudební festival. Areál výstaviště ovšem poskytuje rozlehlé kryté přístřešky až po pět tisíc návštěvníků. V případě nepříznivého počasí se tedy návštěvníci mají kde schovat a načerpat síly. Pro návštěvníky bude navíc zdarma k dispozici parkoviště s kapacitou dva tisíce míst. Samozřejmostí je v celém areálu bezplatná wifi.

Nejen malí hudební fanoušci mohou využít sousední Dětský svět Kroměříž, který nabízí desítky vnitřních i venkovních atrakcí. Během festivalu budou mít dospělí návštěvníci vstup do Dětského světa zdarma. Více informací na www.detskysvetkromeriz.cz

-----------------------------------

KONTRAFAKT
závěr festivalu si vezme do parády slovenská crew DJ Anys, Ego a Rytmus! Kontrafakt patří mezi nejprodávanější interprety na česko-slovenské scéně a jde rozhodně o jednoho z nejznámějších představitelů hip-hopu u nás.

KAPITÁN DEMO
rozhodně jeden z nejoriginálnějších umělců celé hudební scény. Korpulentní postava, bizarní kostýmy, vtipné a peprné texty – to je Kapitán Demo. Jeho show prostě musíte zažít! Za rok 2018 je Kapitán Demo nominován ve třech kategoriích hudebních cen Anděl: Skladba roku (Zlatíčka), Sólový interpret (Mládí v trapu) a Videoklip (Zlatíčka).

DMS
slovenské trio Dame, Smart a Monsignor Separ! DMS je formace, která zásadně ovlivňuje slovenskou i českou hip-hopovou scénu. V roce 2018 skupina vydala svou třetí desku „Prepáčte“, která se za minulý rok stala jediným albem, jenž zvládlo získat platinovou desku ještě v předprodeji.

ATAVISTS
čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. Za rok 2018 je kapela v nominaci na hudební ceny Anděl v kategorii Objev roku a v kategorii Rock.

PSH
Vladimir 518, Orion a Mike Traffic. Kdo by neznal tuhle již legendární partičku, která se nesmazatelně vryla do dějin česko-slovenského hip hopu. Kluci zrovna finišují se svou čtvrtou deskou. Uslyšíme jejich nové pecky i v Kroměříži?:-)

MYDY RABYCAD
mladá kapela z Prahy, která hraje fúzi electroswingu a dalších stylů elektronické hudby, kterou sama nazývá glamtronic. Teprve jako druhá česká kapela v historii vystoupili na festivalu Glastonbury v Anglii a v tuto chvíli má našlápnuto k největšímu zahraničnímu úspěchu české kapely v současnosti. Vystoupení této party je barevné jak po hudební, tak po zvukové stránce. Všechnu pozornost na sebe strhává živelná Žofie nejen svými pestrými crazy kostýmy, ale i energií, kterou do show dává.

NIKOLETA ŠURINOVÁ
vítězka soutěže Česko Slovensko má talent v roce 2018. Jedenáctiletá slovenská bubenice, jejíž vystoupení na bicí vám jednoduše vyrazí dech!

LAZER VIKING
je zosobněním bezbřehé lásky k písňové formě žánrů populární hudby minulého století. Za svou kratičkou kariéru stihl vydat již dvě dlouhohrající alba, Radical Karaoke a Flesh Cadillac, obě byla nominovaná na tuzemskou desku roku.

MANIAK
patří k nové vlně raperů, které jistě čeká skvělá kariéra. Dovolíme si tvrdit, že Maniak patří k těm nejvíce živelným ve hře. V roce 2018 vydal debutové album Husky, které má vše, co by fanoušek od brněnského rapera mohl očekávat.