Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Royal dog party - Překonání gravitace

7. 4. 2017 - 7. 4. 2017

Už třetím rokem Vás bavíme a servírujeme pro vás šílenou dávku zábavy a adrenalinu. Letos přicházíme s nečím novým. Rozhodli jsme se udělat akce dvě. Ta první proběhne už v dubnu a v hale. Jedná se o exkluzivní předehru RoyalDogu. Párty, jak ji znáte z Hollywoodských filmů. Neděláme totiž malé věci. 

Důkázem toho je samotný program, protože ten pro vás šijeme na míru a chceme dokonalost. Uvidíte na živo párty robota, který svou výškou dosahuje až k úplnému stropu a mohli jste ho spatřit na světových párty jako je například Miami Ultra Music Festival. Bliká, vystřeluje dým a další pyro efekty. Kromě toho jsme zapojili i populární One Man Show a na párty se dojede bavit i sám Kamil “Kazma” Bartošek. Nebude chybět ani hvězda showbussinesu Leoš Mareš, ten bude zpívat, bavit a hrát. Jako správnou hudební kulisu doplní DJ Brian, DJ Shefa, DJ Rico a party divokých koček Wild Cats.

► Kazma ► Leoš Mareš ► DJ Brian ► Cryoman ► Wild Cats ► DJ Shefa ► DJ Rico

Vstupenky můžete koupt v předprodeji na http://prekonanigravitace.cz/#info-o-akci

Základní informace

OTEVÍRACÍ DOBA21:00 - 04:00
Na místě199,-