Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Prodejní výstavy drobného zvířectva a okrasného ptactva

18. 1. 2015 - 18. 1. 2015

Zveme vás na nově vznikající prodejní výstavy drobného zvířectva a okrasného ptactva na výstavišti Floria v Kroměříži, které se budou konat vždy každou 3. neděli v měsíci. Začínáme 18. ledna 2015.

Výstaviště nabízí komfort jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky. K dispozici jsou 2 kryté haly o celkové ploše 1 600 m2, dále 20 000 m2 kryté venkovní plochy, 1 400 parkovacích míst v bezprostřední blízkosti, restaurace, sociální zařízení.

Prodávat lze drobná hospodářská zvířata, drůbež, holuby, exotická zvířata, okrasné ptactvo, kočky, psy a další potřeby pro chovatele.

Technické podmínky:

Montáž a demontáž expozic:
Montáž expozic :
18. 1. 2015 od 3:00 do 4:30 hod.

Demontáž expozic:

18. 1. 2015 od 10:00 hod. (není dovoleno demontovat stánek a odvážet zboží před skončením výstavy)

Vjezd do areálu:
Všechna auta (osobní, dodávky, nákladní) branami aktuálně označenými provozovatelem
Výjezd z areálu
Všechna auta (osobní, dodávky, nákladní) branami aktuálně označenými provozovatelem
Vjezd automobily je povolen jen ve výše určených hodinách. V ostatních časech je vjezd do areálu z důvodu bezpečnosti návštěvníků ZAKÁZÁN.

Základní informace

OTEVÍRACÍ DOBA5:00 - 10:00
Vstupné30,- Kč