Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Floria PRÁZDNINY

Floria PRÁZDNINY

22. 6. 2013 - 23. 6. 2013

2.ROČNÍK FLORIA PRÁZDNINY
V SOBOTU VYSTOUPÍ MAJDA REIFOVÁ
V NEDĚLI VYSTOUPÍ MICHAL NESVADBA

Všechny děti chtějí o prázdninách něco zažít a na výstavišti to v rámci 2.ročníku akce Floria PRÁZDNINY nebude problém. Hlavní téma akce je "Trosečník a jeho dobrodružství“. Všichni soutěžící projdou zkouškami a nástrahami ostrova, kde je čekají vodní bitva, závody lodí, souboj pirátů, zkouška vytrvalosti, cesta džunglí a pirátský hlavolam.

V sobotu 22.6. přivítá návštěvníky Výstaviště Floria Majda Reifová a v neděli 23.6. Michal Nesvadba. Akce zaujme i větší děti a dospělé, když přednášku a ukázku jízdy na historickém kole předvede Josef Zimovčák, který na tomto kole jako trosečník zdolal slavnou Tour de France.  

  

Pro návštěvníky bude připravena také spousta dalších her, soutěží a zábavy. Samozřejmostí budou trampolíny, skákací hrad, plasma cary, kuželky, deskové i jiné hry. Bude moci si vše vyzkoušet, zahrát i zakoupit. Pro velké i malé bude připravena oblíbená herní zóna. Pro všechny milovníky sportu ukázka a škola in-line, lukostřelba......

Pro velký úspěch bude zařazeny dvě oblíbené rodinné hry: 

1) Hra Cornhole – dva týmy hrající proti sobě se snaží trefit otvor v hrací desce pomocí pytlíků naplněných kukuřicí.

2) Wodkopf – dva hráči, kteří mají na hlavě desku a snaží se ji jeden druhému shodit (www.unie-woodkopf.cz )

Všichni návštěvníci se budou moci vyfotit v kostýmech a získají tak jedinečnou památku na akci. Kromě vítání prázdnin si můžete společně pohrát, zasoutěžit si a dobře se pobavit. 

Základní informace

Otevírací doba10:00 - 18:00
Základní vstupné - dospělí80,- Kč
Základní vstupné - děti 2-15 let60,- Kč
Slevy:SLEVY SE NESČÍTAJÍ
Děti do 2 letzdarma
Důchodci nad 65 let60,- Kč
Držitelé ZTP60,- Kč
Držitelé ZTP/Pzdarma