Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Floria LÉTO 2014

Floria LÉTO 2014

21. 8. 2014 - 24. 8. 2014

V KROMĚŘÍŽI!!!
38. ročník celostátních prodejních zahradních výstav Floria

V letošním roce se můžete těšit na unikátní květinovou výstavu nazvanou Kouzelná říše květin. Výstava bude ojedinělá zejména díky speciální audiovizuální složce, kterou doplní například gejzíry tryskající vody. Nechte se vtáhnout do oázy plné letních květin. A na své si přijdou i děti, nad kterými se budou vznášet velcí motýli nebo berušky.

V průběhu výstavy budou probíhat také odborné přednášky. Dozvíte se například o nových odrůdách ovocných stromů, nových tvarech a způsobech pěstování nebo o nejčastěji se vyskytujících chorobách ovocných stromů. Program bude upřesněn.

Dalším lákadlem nejen pro děti bude expozice domácích zvířat. Jako již tradičně budete moci hlasovat v soutěži O Králíka Moravy.

Další soutěží, do které se můžete zapojit je soutěž o nejlepší dožínkový vdolek. Bližší informace najdete v aktualitách.

Základní informace

OTEVÍRACÍ DOBA9.00 - 17.00 hod.
Základní vstupné - dospělí80,- Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)200,- Kč
Slevy: SLEVY SE NESČÍTAJÍnutné doložit slevový průkaz
Děti do 10 letzdarma
Děti 10 - 15 let60,- Kč
Důchodci nad 65 let60,- Kč
Držitelé ZTP60,- Kč
Držitelé ZTP/Pzdarma
Členové ČZS a ČSCH60,- Kč
Parkovné - osobní vozidlo40,- Kč
Parkovné - autobus, mikrobus (všední dny)zdarma
Parkovné - autobus, mikrobus (sobota, neděle, svátek)150,- Kč