Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Floria LÉTO 2013

3. 8. 2013 - 11. 8. 2013

V KROMĚŘÍŽI!!!
37. ročník celostátních prodejních zahradních výstav Floria
Specialitou letních výstav jsou výstavy růží, lilií a gladiol.
Tradicí je volba „Králíka Moravy“

Tradiční prodejní celostátní zahrádkářská výstava FLORIA LÉTO 2013 proběhne stejně jako výstava FLORIA JARO 2013 již na novém výstavišti v Kroměříži. Výstava tak plynule naváže na prodejní výstavu Floria JARO 2013.  Fotografie si můžete prohlédnout ZDE.

  

Specialita výstavy Floria LÉTO 2013?

Specialitou letní výstavy bude především výstava "MEČÍKŮ". Uvidíte mnoho druhů a stovky barev těchto krásných květin. Opět pro ně bude vyčleněna samostatná výstavní hala.   

Novinkou bude velká výstava "KAKTUSŮ" pořádána ve spolupráci s Klubem kaktusářů Frailea, který byl založen v roce 1965. Tento klub dlouhá léta prezentoval pěstitelské výsledky svých členů na výstavě v Květné zahradě v Kroměříži. Nově bude tato výstava pořádána právě na výstavě Floria LÉTO 2013.    

Co dalšího přibude na Florii v Kroměříži?

Výstaviště v Kroměříži má díky kvalitnímu zázemí možnost zvýšit kvalitu výstav a zajistit také  doprovodné akce a zábavný program. Nové zázemí umožňuje myslet na návštěvníky Florie a také na rodiny s dětmi, seniory a tělesně postižené.

Výstava Floria LÉTO 2013 zůstane tradiční  v kvalitní a široké nabídce zahradních center, v široké nabídce skalniček, trvalek, květin, stromků, keřů a sazenic.

Na Florii LÉTO 2013 určitě najdete "své" zahradníky" a díky většímu výstavišti přibudou také někteří noví. Již nyní je zřejmé, že se rozšíří nabídka zahradní techniky a zahradního nábytku.

Výstava Floria LÉTO 2013 zůstane tradiční v rozumné výši vstupného a parkovného. Parkovat se bude již na skutečných parkovištích a ne na polích jako v minulosti.

Na Výstaviště Floria je povolený vstup se psy.

Základní informace

OTEVÍRACÍ DOBA9:00 - 17:00
Základní vstupné - dospělí80,- Kč
Slevy: SLEVY SE NESČÍTAJÍnutné doložit slevový průkaz
Děti do 10 letzdarma
Děti 10 - 15 let60,- Kč
Důchodci nad 65 let60,- Kč
Držitelé ZTP60,- Kč
Držitelé ZTP/Pzdarma
Členové ČZS a ČSCH60,- Kč
Hromadné vstupné pro školy (nutný jmenný seznam žáků)10,- Kč / osoba
Parkovné - osobní vozidlo30,- Kč / den
Parkovné - autobus, mikrobus150,- Kč / den

Partneři

Lukon Glads

Lukon Bulbs