Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Floria LÉTO 2012

4. 8. 2012 - 12. 8. 2012

NAPOSLEDY VE VĚŽKÁCH!!!
36. ročník celostátních prodejních výstav
Speciální výstava růží a lilií

S malebným výstavištěm Floria ve Věžkách se rozloučíme výstavou Floria LÉTO 2012.

Široký sortiment, výstavní ceny, vystavovatelé ochotní poradit a doporučit vhodný sortiment květin, stromků okrasných i ovocných, keříků, ale i rostlin do jezírek, skalek a vše pro milovníky kaktusů a sukulentů. To vše a mnohem více je součástí výstav Floria.

Právě proto, že je letní Floria poslední výstavou ve Věžkách, připravuje dlouholetý organizátor výstav tuto výstavu s velkým nasazením. Chce zajistit, aby rozloučení s oblíbeným, ale dnes již zastaralým areálem bylo víc než důstojné. Jedině tak bude na co navázat. Plynulé navázání výstav na novém výstavišti v Kroměříži proběhne již na podzim v termínu 4.10 - 7.10.2012, kdy díky kvalitnímu zázemí nového výstaviště bude Floria PODZIM rozšířená o 1. ročník Evropské výstavy Floria BONSAI.

Milovníci květin a návštěvníci výstav se tak mají na co těšit jak na starém, tak na novém výstavišti. Přesazení výstav proběhne plynule, tradice výstav bude zachována a kvalita a prestiž Florie bude růst.

Na Florii LÉTO uvidí návštěvníci tradiční výstavu řezaných květin a vazeb, která návštěvníkům nabídne paletu barev a druhů růží a lilií aranžovaných ve vazbách, což přivádí zejména návštěvníky ženy do úplně jiného světa.

Samozřejmostí letní Florie je již třetím rokem výstava a soutěž Králík Moravy, kde odborníci a také samotní návštěvníci volí své favority na vítěze soutěže o ceny nejkrásnějšího králíka. První tři králíci s nejvyšším počet hlasů zajistí svým majitelům a třem vylosovaným návštěvníkům, kteří dali těmto králíkům svůj hlas ceny v hodnotě 1000,-Kč,  600,- Kč a 400,- Kč.

Výstava Králík Moravy a výstava drobného hospodářského zvířectva proběhne v termínu 10.-12.srpna 2012.