Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Floria JARO 2013

4. 5. 2013 - 12. 5. 2013

JIŽ NA VÝSTAVIŠTI V KROMĚŘÍŽI!!!
37. ročník tradičních celostátních prodejních zahradních výstav Floria
Speciální výstava JARNÍCH CIBULOVIN – tulipány a narcisy
Přednášky a poradenství

Tradiční celostátní výstava FLORIA JARO 2013 proběhne stejně jako výstava FLORIA PODZIM 2012 již na novém výstavišti v Kroměříži. Výstava Floria JARO 2013 tak plynule naváže na zahradní výstavu Floria PODZIM 2013 a na výstavy,  které jsme pořádali od roku 2007 ve Věžkách.

              

Specialita výstavy Floria JARO 2013?

Specialitou jarní výstavy bude výstava "JARNÍ CIBULOVINY". Uvidíte stovky druhů a tisíce květů narcisů, lilií a tulipánů. Jen pro ně bude vyčleněna jedna výstavní hala.

Malá ochutnávka:

     

     

Výstavu pořádáme ve spolupráci s Českým svazem zahrádkářů a s předními pěstiteli cibulovin v České republice. Na výstavě uvidíte rovněž soutěž mladých zahrádkářů v aranžování a vázání květin. Prostor ukázat své aranžerské schopnosti dostanou rovněž zkušení senioři.

Co dalšího přibude na Florii v Kroměříži oproti Věžkám ?

Floria JARO 2013 naváže  na výstavu Floria PODZIM 2012, která k tradiční nabídce přidala výstavu Floria BONSAJ, výstavu čarověníků a odborné přednášky. Výstaviště v Kroměříži má díky kvalitnímu zázemí možnost zvýšit počet vystavovatelů, rozšířit nabídku, zajistit doprovodné akce, odborné přednášky a zábavný program. Nové zázemí umožňuje myslet na návštěvníky Florie a také na rodiny s dětmi, seniory a tělesně postižené.

Bude Floria v Kroměříži tradiční ?

Zahradní výstavy Floria zůstanou v mnohém tradiční. Zejména v kvalitní nabídce zahradnických center, v široké nabídce skalniček, trvalek, cibulovin, květin, stromků, keřů, sazenic a zahradního zboží. To, že by jste na Florii JARO 2013 nenašli "své" zahradníky z Věžek se bát nemusíte. Zahrady na výstavišti v Kroměříži navrhovali a realizovali právě dlouholetí vystavovatelé z Věžek. Na výstavě Floria JARO 2013 v Kroměříži přibudou díky většímu výstavišti také noví zahradníci a vystavovatelé. Přibudou rovněž noví vystavovatelé zahradní techniky.

Výstava Floria JARO 2013 zůstane tradiční ve strategii rozumné výše vstupného a parkovného. Parkovné, nyní již na skutečných parkovištích a ne na polích jako v minulosti, bude ve stejné výši jako vybírala obec Věžky.

Na Výstaviště Floria je povolený vstup se psy.

Hudební doprovodný program (vždy od 14.00 - 16.00):

7. 5. 2013 - Old Stars Hradišťanu - mužský sbor s folklorním zaměřením

9. 5. 2013 - ONE MAN SHOW - LIVE MUSIC Rudolf Gregor Kroměříž

10. 5. 2013 - Dechový orchestr ZUŠ Zdounky

12. 5. 2013 - Dechový orchestr mladých Němčice nad Hanou

Základní informace

OTEVÍRACÍ DOBA9.00 - 17.00 hod.
Základní vstupné - dospělí80,- Kč
Slevy: SLEVY SE NESČÍTAJÍnutné doložit slevový průkaz
Děti do 10 letzdarma
Děti 10 - 15 let60,- Kč
Důchodci nad 65 let60,- Kč
Držitelé ZTP60,- Kč
Držitelé ZTP/Pzdarma
Členové ČZS a ČSCH60,- Kč
Hromadné vstupné pro školy (nutný jmenný seznam žáků)10,- Kč / osoba
Parkovné - osobní vozidlo30,- Kč / den
Parkovné - autobus, mikrobus150,- Kč / den