Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Floria IN-LINE

19. 8. 2012 - 19. 8. 2012

Kurz IN-LINE bruslení
Pro děti i dospělé
Pro začátečníky i pokročilé
Pro všechny kdo se chtějí zdokonalit v bruslení

   

Kurz IN-LINE bruslení proběhne dne 19.8.2012 od 10:00 hod a je určen pro děti i dospělé a všechny věkové kategorie.  Podle zkušenosti z minulého kurzu, je rozdělen na: 

a) začátečníky - mírně pokročilé 

b) středně pokročilé. 

Každý, kdo se chce naučit bruslit nebo se zlepšit a zdokonalit, si může vybrat vlastní kategorii.

Kurz obsahuje 1,5 výukové hodiny a kurzovné je 300,- Kč.

Každá skupina má max. 8 lidí. Omezený počet zajišťuje individuální přístup což umožňuje větší pokroky ve zvládání dovedností. Prioritou je bezpečnost, proto je podmínkou absolvování kurzu mít chrániče a helmu. 

Pro začátečníky, kteří nemají vybavení a pro děti rychle rostoucí je zde možnost zapůjčení bruslí a chráničů: brusle 50,- Kč, chrániče 20,- Kč, helma 30,- Kč

Naučíte se…

Začátečníci a mírně pokročilí: Teorie k in-line bruslení, bezpečné pády, vstávání, správný bruslařský postoj, základy zatáčení a brzdění. 

Základy jízdy vpřed, rovnovážná a posilovací cvičení, praktické nácviky - simulace běžných situací.

Středně pokročilí: Správný bruslařský odraz a dvojitý odraz („double push“), fitness jízda, mírně až středně pokročilé techniky jízdy vpřed: zatáčení, brzdění a překládání.

Kurz vede Lenka LENE Buchcárová a její instruktoři. LENE je profesionální Freestyle bruslařka a tanečnice na IN-LINE bruslích. S výukou bruslení má velké zkušenosti. Je mistryně ČR 2011 ve freestyle slalomu a free jumpu, mistryně Evropy ve freestyle bruslení a VIP instruktorka kolečkového bruslení.