Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

In-line dráha


Aktivnímu odpočinku slouží nová in-line dráha s asfaltovým povrchem, lemující areál výstaviště v délce cca 1 km. Vede podél objízdné komunikace, od které  je oddělena travnatým pásem. Nová dráha poskytuje bezpečné místo pro všechny milovníky pohybu na in-linech.

Součástí chodu výstaviště bude pořádání pravidelných výukových kurzů in-line bruslení pro začátečníky a pokročilé, jehož první kolo proběhlo 2.6.2012. Kurz pod vedením mistryně Evropy Lenky Buchcárové měl profesionální úroveň a velký ohlas u malých i velkých.

Z pohledu rozvoje a podpory in-line bruslení plánuje vlastník výstaviště a organizátor výstav společnost TEXTIL INVEST, s.r.o. v budoucnu pořádání večerních vyjížděk po městě a in-line závodů.

Na výstavách a akcích pořádaných Výstavištěm Floria dostanou v rámci doprovodných programů profesionálové možnost předvést své umění.