Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Výherci výtvarné soutěže

Publikováno 21. 3. 2018

V rámci výstavy Myslivost a příroda jsme vyhlásili výtvarnou soutěž pro žáky základních škol na téma „Probouzející se příroda“. Soutěže se zúčastnilo mnoho škol z Kroměřížska. Vybrané práce dětí vystavíme v rámci výstavy.

Výstava Myslivost a příroda proběhne na našem výstavišti od 23. do 25. března. Více informací zde: http://www.vystavistefloria.cz/vystavy/myslivost-a-priroda

Výherci výtvarné soutěže:

I. stupeň

1. místo – Adéla Dvouletá, Kvasice

2. místo – Eliška Opravilová, Kvasice

3. místo – Kristýna Chrastinová, Kroměříž

II. stupeň

1. místo – Jeroným Pospíšil, Bystřice pod Hostýnem

2. místo – Ondřej Jakubec, Bystřice pod Hostýnem

3. místo – Jolana Krejčová, Bystřice pod Hostýnem

Poděkování patří Základní a mateřské škole Františka Vančury, která se zaměřuje na vzdělání pro děti s mentálním postižením či autismem. Žáci této školy se pravidelně účastní našich soutěží, a proto i oni se zařadili mezi naše výherce.

Všichni žáci od nás dostanou hodnotné a zajímavé výhry. Všem dětem moc děkujeme a těšíme se na další společné akce:-)