Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Podzim u nás patří skupině Divokej Bill, auto nadšencům či milovníkům bonsají

Publikováno 14. 8. 2018

Výstaviště Kroměříž si na celý podzim připravilo pestrou škálu zajímavých akcí.

V neděli 9. září proběhne již potřetí Automoto burza spojená s bleším trhem a přehlídkou nablýskaných automobilových veteránů. Opět bude k mání vše, co se týká motorismu – náhradní díly, součástky, komponenty na zemědělskou techniku, ale i starožitnosti či vojenské a hasičské sběratelské předměty.

V sobotu 22. září se kroměřížské výstaviště již popáté promění ve Svatováclavské slavnosti piva. Návštěvníci festivalu se mohou těšit na špičkovou hudbu, pivní speciály moravských pivovarů, podzimní gurmánské pochoutky či pivní soutěže. Hudební program si vezme na starost špičková folk-rocková skupina z Úval Divokej Bill, legenda československého hard rocku Citron, šumperská kapela O5 a Radeček, zábavná partička Děda Mládek Illegal band a excelentní zpěvák Kamil Střihavka se skupinou Leaders!

Od 27. do 30. září proběhne na Výstavišti Kroměříž celostátní prodejní výstava Floria Podzim – „Bonsaj“. Výstava určená nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře nabídne i výjimečnou mezinárodní expozici vzácných bonsají a suiseki.

Organizátoři se letos navíc rozhodli přidat druhou část výstavy Floria Podzim, tentokrát s podnázvem „Dušičky“, která proběhne od 13. do 14. října. Na návštěvníky bude mimo jiné čekat unikátní dušičková výzdoba a ukázka služeb spojených se smutečním obřadem při loučení se zesnulými.