Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Kroměříž na bruslích - 1. 9. 2017

Publikováno 17. 8. 2017

Radio Kroměříž ve spolupráci s BESIPem Vás zvou na ojedinělou večerní vyjížďku na in-line bruslích. Ukončete prázdniny netradiční projížďkou stmívajícím se městem, kdy dav bliká blikačkami a světly. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie (doporučujeme pro děti min. od 5 let). Trasa je necelých 5 kilometrů. 

Pozor: prosíme účastníky vyjíždky, aby si vzali světlo -  blikačku, čelovku (prostě nějaké osvětlení, které umístíte nejlépe na tělo)

1. září 2017 > start a cíl Výstaviště Floria (u Restaurace Na Rynku - volná "festivalová " plocha).

Peloton bruslařů městem povede ozvučené vozidlo Radia Kroměříž, vše proběhne za doprovodu Městské policie Kroměříž a Zdravotní záchranné služby. Spousta zábavy, skvělá hudba, radost z jízdy na in-linech v místech, kde si běžně nezabruslíte. 

ORGANIZACE:

Registrace do vyjížďky: přímo na Výstavišti Floria od 16:00 do 18:30 u restaurace Na Rynku

Doprovodný program pro menší děti, i ostatní zajistí do startu BESIP a Rádio Kroměříž - začátek v 16 hodin !!!

Start vyjížďky: 19:00 - festivalová plocha Výstaviště Floria 

Cíl vyjížďky: 20:00 - 20:30 - festivalová plocha Výstaviště Floria 

Během vyjížďky bude jedna pauza a to v Bezručově parku, kde vás čeká drobné občerstvení. Nemusíte se obávat, že nebudete stačit, jízda bude rekreační, nejde o závod, ale o zábavu, jako první v pelotonu bude profesionální bruslař, který vás bude průběžně zastavovat a čekat na ostatní.

Trasa: Výstaviště Floria – sídliště Zachar – Květná zahrada – centrum města – Bezručův park – Výstaviště Floria /mapu zveřejníme později/ - necelých 5 kilometrů

Startovné: 50 Kč / osobu - v ceně občerstvení, program na Výstavišti Floria, upomínkový předmět 

Po skončení vyjížďky vás čeká na Výstavišti Floria Kroměříž (restaurace Na Rynku) hudební program - večerní ZÁBAVA se skupinou POLYGON - od 20 hodin - vstup je zdarma. 

Pozor: prosím účastníky vyjížďky, aby si vzali světlo -  blikačku, čelovku (prostě nějaké osvětlení, které umístíte nejlépe na tělo). Za osoby mladší 15ti let plně zodpovídají rodiče. Upozorňujeme, že pořádaná akce je na vlastní nebezpeční a neručíme za případné vzniklé škody.